O nas

 

Nasza firma już od ponad dwudziestu lat promuje ekologiczne rozwiązania i produkty, dzięki którym świat staje się lepszy. Działamy głównie na terenie Koszalina oraz województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego. Mamy przedstawicielstwa w Kościerzynie, Gorzowie Wielkopolskim, Świnoujściu, Ustce i Stargardzie Szczecińskim. Możemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo naszego fachowego wsparcia.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie z długoletnim doświadczeniem w swojej pracy.

Łączy nas wszystkich pasja, jaką jest nasza praca, chęć tworzenia oraz ulepszania.

Oprócz zapału do pracy i kontaktu z drugim człowiekiem – wyróżniają nas przede wszystkim produkty, które sprzedajemy oraz sposób, w jaki to robimy. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne produkty z zakresu energii odnawialnej i ogrzewania solarnego. Nasze kolektory i panele słoneczne, kotłownie i piece czy zestawy fotowoltaiczne są widocznym znakiem nowego, świadomego podejścia do życia. Dzięki naszym staraniom mogą się one znaleźć również w Państwa domach i mieszkaniach.

Jako jedna z niewielu firm dysponujemy wykwalifikowaną kadrą hydraulików i serwisantów, co jest wielkim plusem w przypadku firm instalacyjnych. Zapewniamy Państwu bezpłatne audyty techniczne, gwarancję wykonanych usług oraz serwis wszelkich urządzeń, które mamy w swojej ofercie. Sprzedajemy tylko produkty znanych marek, charakteryzujących się wysoką jakością.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy lub kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie wspólnie z Państwem omówią najistotniejsze dla Państwa kwestie oraz podpowiedzą w kwestii najlepszych rozwiązań technicznych dla Państwa domów i mieszkań.

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat

certyfikat