To się po prostu opłaca – Fotowoltaika Koszalin – Ekosun

Ekosun Koszalin - Fotowoltaika się opłaca

Popularność fotowoltaiki nieustannie rośnie, ponieważ jest to już dostępne dla ogółu rozwiązanie w zakresie produkcji taniej energii elektrycznej. Koszta instalacji spadły do tego stopnia, że może je udźwignąć praktycznie każde gospodarstwo domowe zainteresowane wykorzystywaniem „zielonej energii”. Fotowoltaika w Koszalinie firmy Ekosun jest przykładem, że dzięki doświadczonym profesjonalistom ta technologia jest w stanie służyć wszystkim. Dziś mamy przyjemność rozmawiać z Panem Pawłem Czupajło, prezesem Ekosun Koszalin.

 

 

Czytaj więcej...

EKOSUN: Fotowoltaika, czyli życie bez rachunków za ogrzewanie i prąd

EKOSUN: Fotowoltaika, czyli życie bez rachunków za ogrzewanie i prąd

Porównanie kosztów nie pozostawia wątpliwości: budującym nowe domy bardziej opłaca się zainstalować ogniwa fotowoltaiczne na dachu niż wykorzystywać do ogrzewania gaz. Fotowoltaika opłaca się zresztą wszystkim – inwestorom indywidualnym, firmom, instytucjom publicznym – przekonuje nasz rozmówca Paweł Czupajło, prezes koszalińskiego Ekosunu. Firma to zresztą nie tylko instalacje produkujące zieloną energię – przygotowuje się do produkcji samowystarczalnych domów pływających.

ABBATMOSBrotje HeizungDimplexHeiztechnikKostalSMATECEViessmannSolar EdgeFroniusDEHNZehnder

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie

94 342 23 36

Kreator formularzy by JoomlaShine

Administratorem witryny i przesyłanych danych osobowych jest: P.U.H. Ekosun Paweł Czupajło, ul. Bohaterów Warszawy 4, 75-211 Koszalin