O nas

Nasza firma już od ponad dwudziestu lat promuje ekologiczne rozwiązania i produkty, dzięki którym świat staje się lepszy.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie z długoletnim doświadczeniem w swojej pracy.

Działamy głównie na terenie Koszalina oraz województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i pomorskiego. Mamy przedstawicielstwa w Kościerzynie, Gorzowie Wielkopolskim, Świnoujściu, Ustce i Stargardzie Szczecińskim. Możemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo naszego fachowego wsparcia.

Łączy nas wszystkich pasja, jaką jest nasza praca, chęć tworzenia oraz ulepszania.

Nasze przedstawicielstwaMapa lokalizacji

Co nas wyróżnia?

Oprócz zapału do pracy i kontaktu z drugim człowiekiem – wyróżniają nas przede wszystkim produkty, które sprzedajemy oraz sposób, w jaki to robimy. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne produkty z zakresu energii odnawialnej i ogrzewania solarnego. Nasze kolektory i panele słoneczne, kotłownie i piece czy zestawy fotowoltaiczne są widocznym znakiem nowego, świadomego podejścia do życia. Dzięki naszym staraniom mogą się one znaleźć również w Państwa domach i mieszkaniach.

Jako jedna z niewielu firm dysponujemy wykwalifikowaną kadrą hydraulików i serwisantów, co jest wielkim plusem w przypadku firm instalacyjnych. Zapewniamy Państwu bezpłatne audyty techniczne, gwarancję wykonanych usług oraz serwis wszelkich urządzeń, które mamy w swojej ofercie. Sprzedajemy tylko produkty znanych marek, charakteryzujących się wysoką jakością.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy lub kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie wspólnie z Państwem omówią najistotniejsze dla Państwa kwestie oraz podpowiedzą w kwestii najlepszych rozwiązań technicznych dla Państwa domów i mieszkań.