O nas

Nasza firma już od ponad dwudziestu lat promuje ekologiczne rozwiązania i produkty, dzięki którym świat staje się lepszy.

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, ludzie z długoletnim doświadczeniem w swojej pracy.

Działamy głównie na terenie Koszalina oraz województw zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Mamy przedstawicielstwa w Kościerzynie i Nieszawie. Możemy dotrzeć wszędzie tam, gdzie potrzebują Państwo naszego fachowego wsparcia.

Łączy nas wszystkich pasja, jaką jest nasza praca, chęć tworzenia oraz ulepszania.

Nasze przedstawicielstwaMapa lokalizacji

Co nas wyróżnia?

Oprócz zapału do pracy i kontaktu z drugim człowiekiem – wyróżniają nas przede wszystkim produkty, które sprzedajemy oraz sposób, w jaki to robimy. W naszej ofercie znajdą Państwo innowacyjne produkty z zakresu odnawialnych źródeł energii odnawialnej. Nasze pompy ciepła, piece, kotłowanie i zestawy fotowoltaiczne są widocznym znakiem nowego, świadomego podejścia do życia. Dzięki naszym staraniom mogą się one znaleźć również w Państwa domach oraz firmach. Pomogliśmy w ten sposób niezliczonej ilości osób fizycznych i prawnych rozpocząć przygodę z energią słoneczną i odnawialnymi źródłami energii jako niewyczerpywalnymi i praktycznie darmowymi źródłami prądu i ciepła.

Jako jedna z niewielu firm dysponujemy wykwalifikowaną kadrą elektryków, hydraulików i serwisantów, co jest wielkim plusem w przypadku firm instalacyjnych. Zapewniamy Państwu bezpłatne audyty techniczne, gwarancję wykonanych usług oraz serwis wszelkich urządzeń, które mamy w swojej ofercie. Sprzedajemy tylko produkty znanych marek, charakteryzujących się wysoką jakością.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia siedziby naszej firmy lub kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie wspólnie z Państwem omówią najistotniejsze dla Państwa kwestie oraz podpowiedzą w kwestii najlepszych dla Państwa rozwiązań technicznych. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz stać się częścią prawdziwego zrównoważonego rozwoju, propagować ekologiczny styl życia i co najważniejsze generować realne oszczędności w biznesie i/lub domowym budżecie.

Bądź EKO z Ekosun.